Wiosna, Pani Krysiu!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wiosna, Pani Krysiu!!!

Postprzez GrejSowa N, 20.03.2005 14:57

Nieustającej wiosny w sercu, Pani Krysiu!

Jak pięknie, wszystko się budzi do życia, Polonia też.. Czuję, jak wypuszcza pączki....

Z obrazków dołączam mój ukochany Botaniczny w Powsinie (przestępuję z nogi na nogę czekając pod bramą na otwarcie).

A z muzyki - oczywiście Vivaldi.

Wszystkiego wiosennego!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.03.2005 07:30

Sądzać ze światła musiało być rano....Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez GrejSowa Cz, 24.03.2005 01:13

I było - bo to Ranny Ptaszek, jak Pani....

25 lat minęło jak jeden dzień... ugrzęzłam dziś, za Pani sprawą, we wspomnieniach - III klasa liceum, strajkujący nauczyciele, ucho przy tranzystorze: - "Tu polska sekcja radia BBC z Londynu", - "Tu rozgłośnia polska radia Wolna Europa", gorąca linia z bratem mojej Mamy, stoczniowcem, wypieki na twarzy, łomot w sercu, strach, niepewność, nadzieja, łzy, rozmowy do rana... o mój Boże...

Pani Krysiu, u nas gorączka przedmaturalna, wysoka i nadal rośnie! Początek apogeum - 18 kwietnia! Mam wrażenie, że wciąż chodzę do szkoły... Może trzeba, na przykład, wyliczyć prawdopodobieństwo jakiegoś zdarzenia? Całkiem nieźle mi idzie;))

Michał dziękuje bardzo za pozdrowienia; poruszony "Człowiekiem z marmuru", którego oglądał po raz pierwszy. Mówi o Pani "Jandka"...

¦ciskamy i całujemy

Wierni kibice Polonii

P.S. Do jutra rana! I proszę znów wziąć ze sobą Cycerona...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 24.03.2005 06:52

Pozdrawiam i zwycięskiej martury życzę. Dobrych świąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja