Terri Schiavo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Terri Schiavo

Postprzez alinkacz Wt, 29.03.2005 17:01

Pani Krystyno,
Prosze wybaczyc, że zamieszczam informacje o Terri. Wiem ,że dużo osób odwiedza Pani stronę . Chcę wyrazić w ten sposób moją troskę o kobietę, ktorą chcą skazać na tak okrutną śmierć. Trudno sobie wyobrazić co czują rodzice Terri . Mnie jest łatwiej ,bo sama opiekuję się wiele lat chorą córką.

"To jest nieoficjalna strona polskiego poparcie dla rodziny Terri Schiavo, ofiary długoletnich nadużyć wymiaru sprawiedliwości.

Terri jest w niebezpieczeństwie okrutnej śmierci poprzez zagłodzenie i odwodnienie na życzenie jej niewiernego męża, uprzedzonego sędziego i aktywisty eutanazji.


Sąd orzekł, niezgodnie z prawdą, że Terri znajduje się w stanie wegetatywnym. Media głównego nurtu podają błędne informacje, sugerując, że Terri jest w śpiączce, na urządzeniach podtrzymujących życie i powinno jej pozwolić się na godną śmierć. To wszystko kłamstwa.

Terri jest świadoma i oddycha samodzielnie. Jedyny sprzęt jakiego potrzebuje w tej chwili to plastikowa rurka do karmienia, choć lekarze twierdzą, że mogłaby nauczyć się połykać sama. Terri reaguje na ludzi i wyraża emocje. Zagłodzenie i odwodnienie jej na śmierć będzie niewyobrażalną męką dla tej bezbronnej osoby ludzkiej uwięzionej w niepełnosprawnym ciele.


Jednak, tego właśnie chce sąd i mąż Terri. A wszystko to w imieniu skorumpowanej ideologii, pod przykrywką 'sprawiedliwości'.


Ten horror nie rozgrywa się w nazistowskim obozie koncentracyjnym z okresu drugiej wojny światowej. To dzieje się w 21-wiecznej Ameryce, w hospicjum na Florydzie, na oczach kochającej rodziny Terri, która walczy od lat o prawo do zabrania swojej córki i siostry do domu, nakarmienia jej i rehabilitowania."
alinkacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 15:43

Postprzez Krystyna Janda Śr, 30.03.2005 08:03

Ta sprawa jest zbyt skomplikowana dla mnie i nie maiłabym odwagi nic sądzić , nie mjac szczeółowych danych i ekspetyz i nie zozmawiając z lekarzami, poza tym dla mnie podjęcie i sadzenie tego rodzaju wyroków z wielu powodów jest niemożliwe, patrzę na to z przerażeniem.
Jedno tylko mnie zastanawia, amerykańska demokracjia. Prezydent, kongresmeni, protesty, prasa, społeczeństwo i .....niezawisłe decyzje sądu....Jakkolwiek byśmy je oceniali
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja