nie moge sie zgodzić..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nie moge sie zgodzić..

Postprzez mysza Wt, 12.04.2005 07:45

Pani Krystyno,ja się nie mogę zgodzić ztym ,że zapomnimy,o Papiezu ,przedewszystkimO BOGU nie zapomnimy a on głosił słowo Boze,A niech nikt nie zapomni że SŁOWo BOZE jest żywe i nigdy nie umiera,jak juz jest raz zasiane to zakiełkuje,jak nie w naszym życiu to w głowie,i w odpowiednim czasie zakiełjkuje,
"Kto ma mało od tego mało sie bedzie żadac,kto ma wiele,od tego wiele będzie się żadac"
i ew Jana"JA jestem droga ,prawda.i zycie i nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie"
pragne tylko jedno za znaczyc,że Pan Jezus nie powiedział,"chodzcie pokaze wam droge"powiedział JA jestem DROGA..
pozdrawiam
niech zakiełkuje
B
mysza
 
Posty: 32
Dołączył(a): So, 09.04.2005 10:40

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.04.2005 05:31

Niech...tyle że tak nagle , po tej smierci? A jak żył? Było inaczej? Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

mam nadzieje..

Postprzez mysza Cz, 14.04.2005 09:16

mam nadzieje ,ze zrozumiała Pani tresc przesłania..
"Tam skarb twój ,gdzie serce Twoje"
I tez,jak Pan Jezus powiedział,ze lekarz nie przychodzi do zdrowych ludzi,i "tych"o ktorych zle mówimy lub myslimy,tez kocha Bóg ,a może ich szczegolnie..
i nigdy nie mozemy myslec ,ze jestesmy lepsi,lub w lepszym połozeniu od innych,bo właśnie jestesmy w najgorszym..
"proznośc,ulubiony grzech diabła"
pozdrawiam zapraszam do dyskusji
B
mysza
 
Posty: 32
Dołączył(a): So, 09.04.2005 10:40

nie moge sie zgodzic

Postprzez asia d Cz, 14.04.2005 14:43

Zgadzam sie z myszka - ci, ktorzy pamietali o Papiezu "za zycia" beda pamietac o nim na wieki. Szkoda, ze wiekszosc ludzi plakala zarazona medialna euforia, ale Bogu dzieki, dzieki mediom wielu poznalo troche glebiej Papieza, jego zycie i nauki.

Nie wolno zapominac, ze jestemy stworzeni (wyznawcy chrystusa) do Swietosci. I Papiez dal nam przyklad, ze mozna wcielic w zycie nauke Kosciola. Z tych, ktorzy uwazaja, ze swietym latwiej bylo zostac w sredniowieczu odsylam do "Wyznan" Sr. Augustyna. Zdrowo sie usmialam czytajac, ze w pierwszym wieku latwo bylo zostac swietym (brak pokus), vs. w piatym wieku bylo to tak trudno osiagalne!!

Trzeba zachowac godnosc, nie dac sie omamic szalenstwu posiadania itp... i kochac blizniego.

pozdrawiam
asia
asia d
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt, 05.04.2005 20:42
Lokalizacja: boston

Postprzez Krystyna Janda Pt, 15.04.2005 05:12

Ja pauzuję....mam tyle roboty, jakbym brukowała wyboistą drogę , .....pauzuję z filozofiami ....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja