Libido a urzedy.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Libido a urzedy.

Postprzez nicholas.crestone Pt, 15.04.2005 15:00

"A teraz moje dolegliwości według powyższej listy:
(...)
8. Wzmożone libido.
(...)
Zalecenia:
Natychmiast przerwać kontakty z wszelkimi urzędami i zająć się tylko sztuką."

Pani Krystyno,
Jest Pani rzeczywsicie zupelnie wyjatkowa sosba, jesli uzeranie sie z biurokracja ma na pania taki wplyw. W moim przypadku kontakty z urzedami powoduja skutek zupelnie odwrotny.

Nick Crestone
nicholas.crestone
 
Posty: 84
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 15:56
Lokalizacja: USA

Postprzez Trzynastka Pt, 15.04.2005 16:19

Nicholas!
Nie powinno nas to dziwic, Krystyna Janda zawsze reaguje nieco inaczej, niz spodziewa sie otoczenie. Tylko czy partner podola obowiazkom, nic nie wskazuje na to, ze ten okres kontaktow z urzedami szybko sie zakonczy.
Pani Krystyno, wlasciwie z tego namiaru tylko sie mozna cieszyc, w bilansie cala reszta byla w niedoborach. Filozoficzne rozwazania na bok, a z reszta problemow technika "wyrzuc za plecy" dziala zbawiennie. Ja jutro bede wyrzucac cala droge do Detroit, 4 godziny jazdy i powtorze w myslach tyle razy, ze kazda sprawa to tylko fenomen, jak kazdy inny wczesniej, przyszedl i pojdzie sobie, ze zanim dojade, zycie bedzie bez poplatanych kabli, czego i Pani zycze.
Pozdrawia "Ta z odzysku" wczesniej, a teraz "Trzynastka".
P.S.
Tak sie tylko martwie, czy to nadmierne libido Pani jeszcze bardziej nie oslabi.
Eh tam, jak zwykle da Pani rade i Pani tylko wie, jakim wysilkiem to bedzie okupione.
Reszta z zazdroscia pomysli: "Ta Krycha jest nie do zdarcia" i dolozy cos kasliwie usmiechnietego podczas krotkiego spotkania.
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez Krystyna Janda N, 17.04.2005 07:01

Spokojnie...nic po mnie nie widać....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja