Kochna Aktorko!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochna Aktorko!

Postprzez alanglik Cz, 19.05.2005 18:05

Najukochansza , najwspanialsza Sherly, Mala, Callas, Najwspanialsza K.J. nie trzeba sie martwic. Dobrze ze te dokumenty przyszly i je Pani podala, tylko niech Pani wytnie adres, bpo sie pewnie Pani zagalopowala i ludzie zaczna pisac listy do domu z zadaniem odpowiedzi wlasnorecznej a nie meilowej.
A co do Pana Edwarda, nie wiedzialem ze cos sie takiego wydarzylo, a te komentarze kawiarniano bufetowe, zdroza. Czysty debilizm.
(swoja drogam duzo gnid, Hlasko jak byl w Izraelu i chcial wrocic to ambasador Bida nakrzyczl na niego ze jest dezerter, a Hlasko potem komentowal ze nie moze wrocic bo za duzo w kraju bid)
To ja jakis czas temu napisalem do Pani o tym ze w ramach medytacji zaczely do mnie przychodzic kawalki polskiego piekla. Pieknie dziekuje za odpowiedz, wcale sie niespodziewalem. A tez nie spodziewalem sie ze polskie pielko i Pania i Pani Rodzine unuzalo. To bardzo przykre i bardzo wspolczuje. Wysoka cena za dobro w Polsce.
A z tymi wspolobywatel;ami ma Pani racje, ciezka sprawa.

Pozdrawiam troche smutno, bo przykro mi ze sie Pani swinstwa najadla.
Alan
alanglik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So, 19.03.2005 13:14

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.05.2005 07:04

POzdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja