wywiad krystyny w przeglądzie-kretynka?niekoniecznie haha

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wywiad krystyny w przeglądzie-kretynka?niekoniecznie haha

Postprzez ANDRZEJ Cz, 19.05.2005 14:59

witam! dzięki za odpowiedź pani krysiu.. przecież napisałem ze to taki deszczowy pomysł,niedogrzany pomysł,hah dzis słońce.. w zasadzie zgadzam sie z pania,ale wie i ja napisałem w swoim poscie ,o mozliwości ,także wiecej niz jednej salki,a poza tym biega mi o to by pani scena była czyms,co nie przyniesie pani wstydu...tak sobie poklikałem,..a sala wielofunkcyjna,teatralno-koncertowo-kinowo-konferencyjna? pzrecoież i o tym napisałem.. hah takie rzeczy robi ise na świeci..a mała salka,albo dwqie ,obok,tej dużej,czyli juz 3,i to jest niesmioałem rowiniecie mojego chyab zbyt smiałego pomysłu..i to sie zwróci.. jestem pewien,poza tym,mozan w wolnych dniach i godzinach,wypożyczać,,sale na próby dla miejscowych kapel,i zamiejscowych za opłata,wiele kapel nie ma gdzie grac,po prostu.. hah
było cos i o nagrywaniu spektakli,o realizacji spektakli w formie materiału dvd,dla telewizji róznych typu francuska lasept,tvp kultura,i tym podobnych ,na całym świecie,których jest chya kilkadziesiąt,a poza tym,mozan jeszcze wiel innych rzeczy wymyslić..
co by to znaczyło.. że teatr,no niesmiało powiedzmy także 2,3 sallki kinowe,,zyło by cały dzien,probami,spektakalami,występami i koncertami,ichyab to jest jakaś cząstka pani marzenia,pani krystyno.. ha
ale pozyjemy ...zobaczymy,warto mozę postawic na wielofunkcyjnośc sceny głownej,mozna to zrobic-tak pzrebudować scene,po pierwsze teatr i to znakomity,po drugie koncerty,po trzeccie proby,po czwarta rózne inne imprezy,czasem mozę kino?? hah ok.pozdrawiam.tak czy owak,wierze że pani sie po prostu uda,i wcale pani nie jest kretynka.. hah jak pani sama stwierdziła.. słonecznych mysli,wsod zielonej trawy .. ha na ra!
ANDRZEJ
 
Posty: 69
Dołączył(a): Pn, 21.03.2005 16:49
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.05.2005 07:06

Pozdrawiam. Są przy mnie ludzie którzy się tym zajmują , nie ja....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja