Promocja Małpy2- chcemy na niej być!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Promocja Małpy2- chcemy na niej być!!!

Postprzez agnusek Wt, 14.06.2005 13:11

Pani Krystyno, piszę w związku z Promocją Małpy2.

Próbowaliśmy już od wszystkich stron dowiedzieć się jak wejść na imprezę.
Pani nas odsyła do Impresariatu, a Impresariat w większości wypadków nie odpowiada na maile i zapytania lub udziela wymijających odpowiedzi. Mam wrażenie, że nie traktuje nas (czytelników przecież!!!) poważnie. Jak już uda się wejść w kontakt z Impresariatem, to udziela on różnych informacji co do okoliczności Promocji Małpy2, raz, że miejsce nie jest znane, innym razem, że impreza jest zamknięta.

Czasu zostało już niewiele i zwracam się z gorącą prośbą, by niezależnie od tego, co w końcu bezsprzecznie orzeknie Impresariat, UMOŻLIWIŁA NAM (FORUMOWICZOM I CZYTELNIKOM) PANI WEJ¦CIE NA PROMOCJę.


W imieniu forumowiczów- czytelników- fanów Pani twórczości bardzo proszę o wsparcie. Zależy nam bardzo, by być na tym spotkaniu. Chyba tylko Pani może nam to umożliwić.
Avatar użytkownika
agnusek
 
Posty: 2551
Dołączył(a): N, 27.02.2005 20:38
Lokalizacja: cudne manowce

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.06.2005 20:05

Niestety jest to imreza organizowana przez Wydawnictwo WAB....i oni decyduja jak ona będzie . Dowiedziałam sie ze jest to wieczór zamknięty dla prasy i mediów....Jak odpisałam a jednen z listów, postaramy się zorganoizować inna otwartą...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja