mentalnie miło

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

mentalnie miło

Postprzez rayen N, 19.06.2005 13:42

Witam serdecznie.
Napisała Pani w swoim archiwalnym dzienniku coś takiego:

"Wczoraj też podpisywałam w EMPiKu w Łodzi moją nową książkę. Od wczoraj podobno jest w księgarniach. No ciekawe. Dziś promocja warszawska. Oby przeżyć ten dzień. Wolę dni szare, codzienne. Nie lubię tego całego promocyjnego "cyrku". Ale takie czasy. Trzeba, i nie ma się co buntować, bo wszyscy chcą to sprzedać łącznie ze mną. A jak ktoś lubi pisać tak jak ja, to niech nie narzeka i cieszy się, że ktoś chce to wydawać, mimo że taka myśl się czasem, a nawet często zakrada, że chcą, bo jestem znaną aktorką, i co ja tam wypisuję nie ma już większego znaczenia, ale innym znów razem, jak ktoś powie, że to ma wartość to..... Ach, marudzę. Sama czytałam. Absolutnie zdumiona, bo po latach zapomniałam już, co "nawypisywałam". I podobało mi się. I tyle. "

Proszę nie wątpić, bo to ma wartość, ja poznałam Pania i polubiłam przez KSIĄŻKI właśnie, czyli przez to jakim jest Pani człowiekiem, bo nie wydaje mi się , żeby mogłaby Pani aż tak bardzo udawać, kreować się w dzienniku.Wierzę w to. Oczywiście robi Pani korekty-cenzurę samej siebie jakby porównać to co w Małpie pod jakąś datą a co w archiwum...ale tak chyba musi być , by się nie zatracić.
Postanowiłam to Pani napisać na początku tygodnia, w którym odbędzie się premiera Pani książki, by Pani nie wątpiła w sens "swojego pisania".Ja te książki pożeram, ja ich nie czytam.do tego stopnia. Jest tylko jedna wada: za bardzo możemy się poczuć Pani "znajomymi", pani książki ośmielają, sprawiają, że czujemy się sobie równi ( pani i czytelnicy) a rzeczywistość jest inna...z całym szacunkiem. Nie wyobrażam sobie też, by z takiego bogatego materiału zgromadzonego w dzienniku, nie powstała Małpa3.

Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewiaca ( to zajefajne powiedzenie znajomego-dla mnie przynajmniej).
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez Krystyna Janda N, 19.06.2005 16:49

Ale mam minę na tym zdjęciu! A na marginesie to wydawnictwo wybiera na kasiazkę z powierzonego im całego dziennka co ce. To musi byc wybór choćby z racji objętości....Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja