Pytanie....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pytanie....

Postprzez ajtra Pn, 18.07.2005 08:48

"I co tam się dzieje na świecie? Bo nic nie wiem. "
Pani Krystyno, tak sobię myślę, że czasem to lepiej nie wiedzieć , co się dzieje na świecie, bo jak się człowiek już dowie, to zaczyna tracić sens życia i zaczyna sobie zadawać pytania czy to co robi, jest lub będzie, komukolwiek potrzebne. Więc ja ze strachu, że Pani też zacznie zadawać sobie pytania, i jeszcze straci wiarę w budowanie teatru - nie powiem Pani co się dzieje na świecie. Ale powiem Pani, jak ja ( blondynka) nauczyłam się odróżniać, raz na zawsze, brutto od netto. Wytłumaczyłam sobie, że brutto to jest tutto, a netto to jest to, co nam zostaje jak zabiorą nam podatek od tego tutto, czyli brutto. Hmm...
Pozdrawiam Panią i idę się przejrzeć w lusterku, ( sprawdzę, czy nie straciłam "wyglądu kobiecego"), bo dzisiaj spałam tylko 2 godziny, a to dlatego, że na moim balkonie od kilku miesięcy, o trzeciej nad ranem, spotyka się para gołębi. Nazwałam je Romeo i Julia. Uprawiają miłość za donicą z pnączem. A drą się przy tym niemiłosiernie no i koniec mojego spania...
Alina B. Wroclaw (Ajtra)
PS Boję się, że jak zaczną nadchodzić odpowiedzi na Pani pytanie, to ich ciężar może być większy od ciężaru wszystkich worków z cementem na Pani budowie...
ajtra
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 09:51
Lokalizacja: www.mybook.pl/6/0/bid/23

Postprzez Krystyna Janda Pn, 18.07.2005 20:29

Juz nadchodzą....ale jak widzę świat bez zmian....gołebie? Ciekawe....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja