Małpa 1

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Małpa 1

Postprzez Ania M. Wt, 19.07.2005 20:55

Pani Krystyno!
Jestem po lekturze Małpy 1, było to dla mnie bardzo miłe i fascynujące przeżycie. Po pierwsze zaczęłam czytać Pani dziennik w internecie stosunkowo niedawno, bo na jesieni 2004 r. i pomimo,że zaglądałam do wześniejszych zapisków to jednak dopiero książka pokazała wyjatkowość Pani dziennika. Po drugie , dopiero czytając wszystko "ciurkiem" można ocenić i docenić Pani niesamowitą energię , radość życia , poczucie humoru no i te wspaniałe pomysły w życiu zawodowym. Po trzecie skąd bierze się siły do takiej systematyczności w pisaniu, zwłaszcza o bardzo wczesnych godzinach, w natłoku zajęć , problemów, dzieci, zwierząt, czasami nieprzychylnych opinii, i zwyczajnego zmęczenia. Jestem trochę od Pani młodsza, niewiele, ale naprawdę potrzebowałabym siebie trzech na to wszystko co Pani robi.
Poza tym, jest bardzo fajnym doświadczeniem podczas czytania książki fakt, że dalszy ciąg powstaje na naszych - czyteników oczach , to jest chyba w ogóle ewenement na większą skalę , bardzo mi się to podoba i z ciekawością przeczytam Małpę 2.
Planuję w tym roku spełnić swoje marzenie i nauczyć się jeździć na nartach, pierwsze skąpe próby mam za sobą, proszę, jeśli to możliwe, podzielić się ze mną swoimi wspomnieniami z pierwszych zjazdów.
Zyczę Pani wszystkiego co najlepsze, trzymam kciuki za Teatr :)
Ania M.
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn, 28.03.2005 12:10
Lokalizacja: Wa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 21.07.2005 05:53

Dziękuję. Wszytskeigo dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron