Miły wieczór.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Miły wieczór.

Postprzez fmd Cz, 21.07.2005 21:44

Pani Krysiu,najpierw dziękuję że pani jest.Nie zabrałam ze sobą komórki,ale na moim koncie przychodzą powiadomienia o noiwych emailach.Więc od razu,gdy przyjechałam tutaj wiedziałam że już pani odpisała.

Codziennie ostatnimi czasy jeździmy na basen,lecz dziś przede wszystkim chciałam z Krzysiem pobyć tak zupełnie...sama.No może nie do końca,bo kilkoro ludzi się kręciło,ale postanowiliśmy pojechac od Bytomia.Od półtorej miesiąca nie byliśmy w żadnym fast foodzie(obiecalismy sobie,ze tylko raz w miesiacu.to ja jestem taką fanką,choć już tak nie),więc postanowiliśmy się rozsiąść w kurczakowym fast foodzie KFC.Lecz najpierw pojechaliśmy na cmentarz do taty Krzysia.Pani Krysiu,nie wiem czy pani uwierzy lub nie,ale stało się coś niesamowitego...Mianowicie,gdy się pomodliłam i poprosiłam pana Michała o dobro jego syna i by go zawsze chronił,wszystkie drzewa zaszumiały...Wszystkie.Byłam tym zaskoczona.Zobaczyłam też łzy Krzysia,a po chwili uśmiech i poszliśmy ze starego cmentarza trzymając się za ręce.
Wtedy poczułam,że mimo wszystko świat potrafi być piękny.

Pani Krysiu,lubi pani zdięcia które pani przesyłam?
fmd
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr, 22.06.2005 11:11
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Krystyna Janda Pt, 22.07.2005 06:14

Czy Krzysio wie o tej korespondencji? To mnei neipokoi....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja