wyziew pierwsza klasa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wyziew pierwsza klasa

Postprzez rayen Cz, 21.07.2005 21:54

Witam
Czy wyobraża sobie Pani zapach kobiety bez zębów na pograniczu bezdomnośći z trzydziestoletnim chorym umysłowo synem z osadem na zębach, mówiącym na Ty sprzedawczyni, sapiących, przebierających makrele i dotykających je palcami, następnie, już przy ważeniu, zmiany decyzji i wybieraniu następnej, lepszej, tłustszej, mówiącej :"ale pani nerwowa" a biedna Pani sprzedająca o mało by ich nie strzeliła w twarz, ale musiała zacisnąć zeby. Ja bym ich tak trzasnęła za te fochy i brak kultury mrożonym leszczem i to takim z łuskami. O ludzie!
Tu bdb. pasuje ros. przysłowie НА ЭТОТ ВЕК ДУРАКОВ ХВАТИТ!
Za to ostatnio bardzo dużo malutkich dzieci w moim otoczeniu, macham im, robię głupię minki, a jak się uśśmiechną i pokaża swoje dziąsełka to bardzo się cieszę. Niektórzy tylko rodzice robią takim małym, dwuletnim kitkę taką cebulę i wydaje mi się , że dzieci od tego boli głowa...no ale pozory są najważniejsze.
Jak tylko mi wyleci jakiś ząb, gdy będę stara, wprawiam od razu szczękę, którą będę myła 3 razy dziennie i nie będę nikomu dmuchać w twarz.
PS Masa ludzi się nie myje, śmierdzą wczorajszą gożałą lub browarem, w najlepszym wypadku trawką- ale to żadkość.
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez Krystyna Janda Pt, 22.07.2005 06:16

O myciu i zapachach było tu często.....nie lubie tematu choc niewiatpliwie istenieje....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja