...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...

Postprzez rayen N, 31.07.2005 12:32

Bardzo się cieszę, że mam możliwość pisania do Pani, że mamy ją wszyscy, którzy choć trochę zainteresowali się Pani twórczością i Pani osobą, poznaną i tak przedstawioną w dzienniku,tak pozytywnie a i spontanicznie. Poznałam Pani twórczość przez moją koleżankę Annę, mądrą, inteligentną, wrażliwą ale też i krytyczną w stosunku do siebie i innych,osobe. Od dawna zaczytywała się Panią, opowiadała mi nawet ostatnio, jak to się zaczęło z Panią. A ponoć bardzo przypadkowo ze swoją z kolei koleżnką pojechały do Sieradza na Pani koncert piosenek. Opowiadała jak wyszła Pani do publiczności i miło rozmawiała, rozdając autografy.Mi też , oczywiście, nasunęło się wspomnienie "dawania" przez Panią mi autugrafu [miłe!], ale nie o tym chce pisać [znów zresztą]. chce dzisiaj napisać w końcu od siebie i konkretnie, jak bardzo Panią cenię i to bynajmniej nie chora miłością fanek "supergwiazd".Zawsze , gdy jestem w trudnych, albo wątpliwych momentach życia sięgam po którąś z Pani książek i czytam, czy to w osobowym i podłym pociągu, czy to czekając w kolejce u lekarza na przykład. Chce też napisać o tym, że czytając Pani teksty uspokajam się i w momencie czytania odchodzę w inny świat. Swiat , który zmusza do pozytywnego myślenia, ale i też do "zdrowych" przemyśleń. Czytanie Pani to czysta przyjemność. Przepraszam, być może Panią to "dotknie", ale najbardziej bliska jest mi PAni- Krystyna Janda-pisarka.Nic na to nie mogę poradzić, to zawsze we mnie wygrywa. Lubię Pani rolę czy filmowe, czy teatralne. Ale uzależniła mnie Pani jako człowiek, człowiek piszący. Cenię Pani witalność i kapryśność i precyzję i powierzchownośc, bo w Pani tak pięknie skumulowały się nawet takie skrajne cechy charakteru.
Mam nadzieje spotkac kiedyś Panią w teatrze. Wyjść, nie prosić o autgraf [bo już go mam],zastanowić się, uśmiać "po pachy" lub popłakać i ewentualnie napisać list p o przedstawieniu, że to niewyobrażalne szczęście mieć możliwość scenicznego kontaktu z Panią.
Tym listem chce Pani podziękować za przeszły, terażniejszy i PRZYSZŁY całokształt, za to , że Pani jest.
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez Krystyna Janda Wt, 02.08.2005 04:46

Dziekuję. Do zobaczenia w Teatrze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Krystyna Janda Wt, 02.08.2005 04:47

Dziekuję. Do zobaczenia w Teatrze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja