Obawa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Obawa

Postprzez Baska Śr, 10.08.2005 13:13

Pani Krystyno,
Pozwalam sobie na taką poufałośc, ze względu na troske o Pani zdrowie. Pani Krystyno to bardzo niehigienicznie wstawać o 4.00 rano, no chyba, że wyjątkowa podróż ... samolot ... pilna sprawa niecierpiąca zwłoki, ale tak wcześnie wstawać, żeby odpisywać na listy na forum? Pani Krystyno, bardzo proszę dbać o swoje zdrowie. A nic tak nie regeneruje organizmu jak zdrowy, dobry sen. A kobiety potrzebuja tego snu znacznie więcej. Ja naprawdę obawiam sie o Pani zdrowie.
Jest Pani wielką artystką, niezwykle wrażliwą kobietą, przyjacielem i powiernikiem wielu ludzi, a tak Pani szasta swoim zdrowiem. Bardzo Pania proszę, niech PAni troszeczke zwolni, wyhamuje i odpocznie. Machina pod nazwą Teatr "POLONIA" ruszyła, i napewno dojdzie do celu, wcześniej lub troche póżniej, a Pani ? Przepraszam za poufałośc, ale nie mogłami inaczej.
życze Pani dobrego snu i dobrego zdrowia i samych przyjaznych i serdecznych ludzi wokół.
Uściski.
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 11.08.2005 19:36

Ja nie wstaje żeby odpisywać, ja odpisuję bo nie mogę leżeć bezsennie i myśleć........
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja