Dlaczego nie można odpowiadać na posty?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dlaczego nie można odpowiadać na posty?

Postprzez agulak Pt, 26.08.2005 22:53

Dzień dobry, dawno tu nie zaglądałam, dziś weszłam i trochę poczytałam. Szukałam tak naprawdę informacji o Teatrze Polonia. Znalazłam na 3 stronie, chciałam napisać, że bardzo się cieszę i czekam z niecierpliwością. Niestety okazało się to niemożliwe. Od kiedy "tylko moderatorzy" mogą udzielać odpowiedzi na tym forum? Dlaczego tak jest?
A właśnie tak mnie zastanawiało, dlaczego ludzie zakładają nowe wątki skierowane do kogoś kto wcześniej pisał, zamiast odpowiadać w tych starych. Myslałam sobie, że to taki trochę brak ogłady forumowej, bo przecież wszystko się wtedy rozmywa, forum staje się dużo mniej czytelne. A tu się okazuje, że to przyczyny techniczne...
Dla mnie to uciążliwe szczerze mówiac, dobrnęłam tylko do tej 3. strony i dalej nie mam siły przedzierać się przez posty typu "Do Yaniny".
Ale może jest jakaś przyczyna i zrozumiem, że to jest uzasadnione?
Przepraszam, że sie tak rozpisałam.
agulak
 
Posty: 18
Dołączył(a): N, 10.04.2005 22:23

Postprzez Krystyna Janda So, 27.08.2005 05:30

Chyba w związku z tym powinien ten list trafic do działu UWAGI .bo ten dział to korespondencja tylko ze mną , zrobiona tak między innymi dlatego żeby uprościć i skrócic czas......mój czas przede wszystkim....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron