wróciłam!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wróciłam!!!

Postprzez Dorota Doniecka Śr, 31.08.2005 18:56

Pani Krystyno!
to ja 2 tygodnie temu wyjechałam w Karkonosze opiekować się dziećmi na koloniach; jestem już z powrotem... i jestem zachwycona! to nie był mój pierwszy tego typu wyjazd, ale po raz pierwszy miałam do czynienia z tak cudownymi dziecmi (moje podopieczne to dziewczynki w wieku 10-14 lat). To były po prostu Anioły! Grzeczne, ułożone, utalentowane, chetne do pracy i do zabawy!!! Zastanawiałam się w czym tkwi ten fenomen... chyba wiem: ja po raz pierwszy w zyciu opiekowałam się dziećmi ze wsi!!! bo to były dzieci rolników! Pani Krystyno!nie wyobraza Pani sobie jak bardzo róznią się one od dzieci z naszych miejskich blokowisk!!! a ich rodzice i stosunek do własnych pociech... coś niebywałego... czułam się jak na innej planecie! jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona, że dane mi było... i dzieci też zadowolone... a Karkonosze piękne!
gorąco pozdrawiam
Avatar użytkownika
Dorota Doniecka
 
Posty: 763
Dołączył(a): Pn, 04.07.2005 12:35
Lokalizacja: z oddali

Postprzez Krystyna Janda So, 03.09.2005 03:26

Och jak dobrze że Pani to napisała....miałam małych gości wakacyjnych w tym roku, dzieci z leśniczówki i ze wsi ....i też miałam takie wrażenie.....Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja