Anioł Stróż przesyła Pani trochę piór...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Anioł Stróż przesyła Pani trochę piór...

Postprzez aniolstroz83 Pt, 16.09.2005 14:09

tak...tak...
Po pierwsze-witam serdecznie :-)
przesyłam trochę wirtualnych piór,celem inspiracji...
Z serca życzę jak najlepiej!
Czy może Pani odpowiedzieć mi na kilka pytań?
1-Jaka jest Pani opinia o Studio Lart w Krakowie,czy tam faktycznie można nauczyć się podstaw aktorstwa,przygotować się do studiów artystycznych?
2-Czy może polecić Pani jakąś roczną,dwuletnią,trzyletnią szkołę aktorską,która ma wysoki poziom i która niekoniecznie byłaby w Warszawie,bo tam doją jak...
3-Pytam o szkoły aktorskie,ponieważ na studia aktorskie jestem chyba już za stara (mam ponad 21 lat a to jest max.wiek dla kandydatek,prawda?) a poza tym chciałabym traktować aktorstwo w przyszłości jak pasję a nie zawód...
Kocham taniec,ładnie śpiewam,od wielu lat gram na fortepianie...tak jakoś zawsze układało mi się to w reżyserię (bo w dodatku lubię kręcić filmy i fotografować-portety kobiet zwłaszcza)...cóż...ale ostatnio pojawiło się akorstwo...ale to takie nieżyciowe jest...a,że ja taka idealistka jestem,to chyba dlatego daję się omotać tym myślom...
Ech...szkoda gadać...
Aniołowi Stróżowi skzydełka opadają :-)
Czekam na przynajmniej 10 słów Prawdy i Życzliwości.
Dzisiaj Anioł Stróż czegoś wymaga od Wielkiej Krystyny Jandy :-)
(tylko żeby mi Pani nie odpisała : "Pozdrawiam bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo serdecznie!",bo się załamię! ;-)
¦ciskam.
Sukcesików życzę!
Pada i pada...główka mnie stale boli...
Już się nie mogę doczekać Pani odpowiedzi!
Avatar użytkownika
aniolstroz83
 
Posty: 83
Dołączył(a): Pn, 23.05.2005 16:27
Lokalizacja: z chmur

Postprzez Krystyna Janda N, 18.09.2005 13:21

Nie znam tego Studia, nie mogę polecić żadnej ze szkól , bo nie orientuję sie jaki jest poziom tych instytucji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja