XXX Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

XXX Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni:)

Postprzez Rzepcia Pn, 19.09.2005 18:13

Dzień dobry!
Bardzo się cieszę, że była Pani na festiwalu w Gdyni. Pewnie mnie Pani nie pamięta... To spotkanie było dla mnie wyjątkowe, bo w końcu mam zdjątko z Panią. No i bardzo się cieszę, że dostała Pani nagrodę w kategorii Najlepszej Aktorki:) Ciekawi mnie tylko czy Pani rzeczywiście była aż tak zaskoczona?
Bardzo podobał mi się film "Parę osób, mały czas". Podziwiam to, jak zagrała Pani osobę niewidomą. Zawsze ciekawiło mnie czy trudno jest taką osobę zagrać.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Trójmiasta (razem z panią Grażynką, choć chyba ona częściej jeździ z Anią J.)
Marta Rzepka

P.S. Zamieści Pani fotki, które robiła Pani w sobotę na wspólnym zdjęciu filmowców w Gdyni?? Jestem Ciekawa jak wyszły... :)

P.S.2. Miała Pani przeeeeepiękny niebieski szal na premierze "Wróżb Kumaka" i na Gali... CUDEńKO:)
Avatar użytkownika
Rzepcia
 
Posty: 172
Dołączył(a): So, 11.06.2005 22:14
Lokalizacja: "antepenultimate"

Postprzez Krystyna Janda N, 25.09.2005 01:00

Smieszą mnie zachwyty dotyczące szala , bo jedna z moich koleżanek aktorek tam w Gdyni, na mój widok , powiedziała: - Oj! Byłaś w Turcji czy co? Troche mnie to speszyło. A szal dosałam w prezencie kiedyś od niemieckiego reżysera jako podziekowanie od niego za rolę w jego filmie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja