TWOJE ŻYCIE, TWÓJ STYL

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TWOJE ŻYCIE, TWÓJ STYL

Postprzez Magnolia Pn, 19.09.2005 15:24

DROGA PANI KRYSIU!

Dzień dobry,
Myślałam, że ten list inaczej zacznę, ale... Wczoraj koleżanka ujrzawszy moją różową bransoletkę, stwierdziła, że jestem „trendy”, że teraz wszyscy to noszą. Czy dla kogoś to może być modą? Ten znak, ten symbol? Znak walki z nowotworem, poprzez przede wszystkim wczesną diagnozą, czyli badaniem się...
Niech już będzie "trendy" ale nie bransoletką, lecz dbaniem o swoje zdrowie.
Teraz jest mi to bliskie głównie z uwagi na miejsce pracy, choć jak Pani wiadomo, że nie tylko, że dobrych parę lat temu, to i ja stałam po tamtej stronie... wiem co to znaczy... i nawet wolę przesadnie o siebie dbać, byle tylko nie przegapić...

ps. Ogromnie Pani gratuluję nagrody na festiwalu, mam nadzieję, że wkrótce obejrzę Pani mistrzostwo.. w TV. Niepokoję się tylko, bo nie widziałam na pani twarzy entuzjazmu. Oglądałam galę fest. i... czy u Pani wszystko w porządku? Proszę się niczym nie martwić, a już na pewno nie betoniarkami....

pozdrawiam najserdeczniej !!!
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Krystyna Janda N, 25.09.2005 01:03

Wszysycy noszą żółte , te z Ameryki, a ja bym chciała mieć tę pani Ochojskiej w sprawie wody.....tylko gdzie na te wodę dla otrzebujacych się daje?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja