Podziękowanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podziękowanie

Postprzez madziunia Śr, 23.11.2005 18:41

Dzień dobry Pani Krystyno! Piszę do Pani po raz pierwszy, więc może krótko się przedstawię. Nazywam się Magda, mam 18 lat i chodzę do III klasy liceum - w tym roku zdaję maturę. Bardzo się cieszę, że wreszcie mogę do Pani napisać - wreszcie, bo od 2 dni mam Internet. Jakis czas temu, przez przypadek wpadły mi w ręce Pani "Różowe tabletki..." i od tego momentu zaczęło się. Inne Pani bądź o Pani książki kupiłam już w pełni świadoma. Chciałabym podziękować za to, co w nich przeczytałam. Pisze Pani o rzeczach, wydawałoby się, prostych, codziennych, ale jakże istotnych. Pokazuje Pani oblicze życiowej pasji. Dla mnie, dziewczyny z małej podwarszawskiej wioski, która próbuje godnie wkroczyc w "krainę dorosłości" to szczególne doświadczenie, dające wiele rad, wskazówek, pomysłów. Jak już napisałam mieszkam w małej miejscowości, gdzie dla ludzi jedyną rozrywką jest telewizor. Tu nikt się niczym więcej nie interesuje. Sztuka, teatr - to pojęcia odległe, wręcz obce. A ja? Ja się wyłamuję. Ja im przeszkadzam w tej szarej rzeczywistości, monotonii dnia codziennego. Jak to robię? Piszę do gazet - czasami czuję, że muszę się wypisać. Maluję, miałam już 2 wystawy. Szukam realizacji siebie, chcę się spełniać. Czuję się tu w pewnym stopniu samotna, gdyż ze swoimi planami, ambicjami, aspiracjami jestem sama. Tęsknię za wolnością, niezależnością, za swobodą wyboru. Chcę, aby moje życie było wyrazem zaangażowania i poświęcenia dla marzenia, którym towarzyszy niezłomna chęć dołożenia wszelkich starań, by je zrealizować. Wierzę, że mi się uda. Ale nie będę o tym pisać, bo nie wiem, czy ma Pani ochotę to czytać. Chce tylko podziękować. Dzięki takim osobom jak Pani, ludzie wnikają do wnętrza siebie. Ja weszłam w swoja duszę, pozwoliłam wyobraźni, fantazji, nadziei zrobić swoje. Nie chcę poddać sie presji "jednakowości", chcę tworzyć, poznawać i na nowo odkrywać. Pani w pewnym stopniu pomogła mi wniknąć w głąb siebie i zamanifestować własna osobowością. I za to Pani dziękuję. A tak poza tym to przygotowuję o Pani prezentacje na WOK (za prezentację jest 6 na semestr), jakieś szczególne życzenia? Bo dla Pani wszystko :)
madziunia
 
Posty: 2259
Dołączył(a): Wt, 22.11.2005 21:14

Postprzez Krystyna Janda Cz, 24.11.2005 08:49

Uda się wszystko , tylko niech Pani walczy i z niczego nie rezygnuje na co Pani ma ochotę , z niczego. Pozdroweinia i najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja