Lulu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lulu

Postprzez asia d Pt, 02.12.2005 15:31

Tak bardzo sie ciesze, ze sa malzenstwa, ktore chca dzieli szlenstwo domu, dzieci, pracu i..domowego inwentarza. Mielismy w domy , przez rok, super kotke - Tajge. (Syberia - tygrysysy, zamiast tygrysicy - tajga). Przekochany kot. Nie cierpiala podworka, kladla sie na progu balkonu na tarasie i z wzgarda przygladala sie ptakom. A niech tam sobie zyja i lataja. Za to wieczorem, przy telewiziorze zawsze mozna bylo liczyc na towarzystwo. Przynajmniej jedna lapka zawsze nas dotykala. Ale niestety - moj maz "kotowy" nie jest. Nie zeby w ogole byl milosnikiem zwierzat (no moze tych wypchanych). Stwierdzil, ze jezeli wyrwiemy Tajdze pazurki, wybijemy zabki i zatkamy pup..to moze zostac. Troche to by bylo trudne do wykonania. Po roku oddalismy ja prawdziwym Kociarzom; bardzo im przypadla do gustu. A mi Tajga do tej pory sie sni.
Hail Pani rodzinie za takie ludzkie podejcie do swiata. Te zwierzaki sa bardo, bardzo szczesliwe.

gorace pozdrowienia.

asia daniluk
asia d
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt, 05.04.2005 20:42
Lokalizacja: boston

Postprzez Krystyna Janda Pt, 02.12.2005 17:43

Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja