Dziękuję bardzo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję bardzo

Postprzez Alicja Zwolak-Plichta Wt, 13.12.2005 14:42

Pani Krystyno!
To, że w roku ubiegłym, jako jedyna, odpowiedziała Pani na prośbę o przesłanie autografu, potraktowaliśmy jako przypadkowy gest dobrej woli. W tym roku prosząc o zaproszenie do Pani teatru sama nie wierzyłam, że zeczce się Pani odezwać. Jest mi tak bardzo miło i jestem taka szczęśliwa, że okazało się, że jest Pani taka jak miałam nadzieję, że Pani jest. Wielka Orkiestra ¦w.Pomocy jest 08.01.2006., dlatego zaproszenie od Pani licytujemy wśród rodziców moich uczniów, wśród naszych znajomych i w Intrnecie. Może nas Pani zobaczyć na www.wosp.nasztomaszow.org. Mam nadzieję, że osobiście będę mogła podziękować Pani za zwrócenie uwagi na nasze prośby i odpowiedź na nie. Dzięki takim ludziom jak Pani "świat nie jest taki zły". Pozdrawiam serdecznie. Życzę Pani Wesołych ¦wiąt, serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Smardzewic. Alicja.
Dopisek.
Witam ponownie!
Teraz rzeczywiście może nas Pani zobaczyć. Na wspomnianej stronie są już bowiem zamieszczone zdjęcia . Zapraszam do obejrzenia. Pozdrawiam raz jeszcze. Alicja
Alicja Zwolak-Plichta
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 17.11.2005 10:52

Powrót do Korespondencja