Co za dzień !!.........cudowny :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Co za dzień !!.........cudowny :)

Postprzez Ania Śr, 28.12.2005 05:19

Która to już była dziś "moja" Shirley... Nie wiem, nie pamiętam, ale to nieważne.... Jak zawsze cudna. Może tym bardziej doceniana, bo...... urlop-niemal wybłagany, budzik - 6 rano, ale to jeszcze nie tragedia, miejsce pobudki - Poznań i tu już zaczynają się schody ;) 300 km samochodem i jest !! Teatr Polonia jak żywcem ze zdjęć wyjęty. Pierwszy rząd i tylko jedna myśl - żeby to trwało i trwało.... Znowu samochód, 300km tym razem w śniegu i deszczu, i dom....zrobiła się 5 rano...
Znajomi pukają się w głowę, nie wierzą, że do teatru to nie "przy okazji" tylko "po prostu"... A ja tak już mam. Od kilku dobrych lat. I jakże mi z tym dobrze!! :) I zarażam !! :) Na dzisiejsze przedstawienie zabrałam brata. Jego 18 lat to może nie czas kiedy z największą rozkoszą chadza się do teartu (a szkoda!) dlatego drżałam przed "werdyktem". I jest!! I zwycięstwo!! I udzieliło się !! Pełen zachwyt !! Jakże się cieszę!!
Polonia zdecydowanie od razu zyskałą naszą sympatię - kameralnie, pomysłowo urządzone, niesamowicie miła obsługa..... chce się wracać !! Gratuluję tego gorąco, bo taka atmosfera, to sprawa ogromnie ważna, a tam jest to "coś" ....
Dziękuję za cudowny wieczór i pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:02
Lokalizacja: Pozna

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.01.2006 08:31

Dziękuje że przyjechaliście Państwo, taki kawałdrogi, specjalnie ! Bardzo dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja