opowiastka o urokach amerykańskiej zimy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

opowiastka o urokach amerykańskiej zimy

Postprzez zbi.gra.durzynscy Pn, 23.01.2006 18:39

Droga Pani Krystyno !
Kilka lat temu ( w 2001?) załączyła Pani do swojego pamiętnika taką śmieszną opowiastkę, jak to osoba z południa Stanów, zauroczona śniegiem, przeprowadziła się do stanu, w którym atrakcje związane z zimą miała zapewnione. Opowiastka-humoreska była prześmieszna, bo od zauroczenia śniegiem dochodzi do skrajnej niechęci - ale jak dowcipnie to było opowiedziane (także w formie pamiętnika). Niestety skradziono komputer z mieszkania mojego syna i tym samym straciłam możliwość odtworzenia tej historyjki. Czy ma Pani możliwość poszukania i powtórzenia w aktualnym pamiętniku tego opowiadanka ? Myślę, że w związku z zimą jaka nam "miłościwie" zapanowała w Polsce, byłoby to dla mnie znakomite przypomnienie, a dla nowych czytelników Pani pamiętników - super zabawa. Serdecznie Panią pozdrawiam, swego czasu odpowiadała Pani na moje listy (jestem tą osobą, która napisała do Pani o "łowcach skór"- Pani była wtedy na wakacjach).Niestety okazało się, że są tacy ludzie - obie w to wątpiłyśmy. Serdecznie pozdrawiam, mam teraz swój internet i będę sobie znowu czytać Pani pamietnik.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Powrót do Korespondencja