Filip a przyczynkiem jest historia małego Toto

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Filip a przyczynkiem jest historia małego Toto

Postprzez maleo54 N, 15.01.2006 12:01

Nie wiem jak zacząć,pierwszy raz piszę w internecie,który jest dla mnie rzeczą nową.Próbuje się go choć trochę nauczyć i być może nie odważyłabym się jeszcze na pisanie do Pani, gdyby nie "małpy",króre zaczęłam czytać i gdzie znalazłam historię zmagań Pani ze sprawą autyzmu.Jest to temat,który dotyka moją Rodzinę i mnie osobiście,bowiem jestem Babulą/tak nazywa mnie Filip/ośmioletniego Wnusia Synusia Ptaszka Polnego -chłopczyka z syndromem Aspergera,który jest pochodną autyzmu.Jestem w środowisku ludzi niepełnosprawnych od 23lat,ponieważ moja młodsza córcia Olga jest osobą "specjalnej troski",a niecałe dwa lata temu dowiedziałam się,że Filip ma Aspergera.Z autopsji wiem jak w Polsce wygląda sytuacja ludzi niepełnosprawnych i ich rodzin,więc każdy głos a zwłaszcza głos znanego człowieka to szansa na zmiany daj Boże na lepsze.Dziękuję więc Pani za ten głos i życzę wszystkiego co najlepsze w życiu tak zawodowym jak i osobistym. Babula
maleo54
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 14.01.2006 20:22

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 22:19

Ucałowania serdeczne dla Pani i dla Pani Bliskich. Moja Babulo duzo dobrych chwili. Bardzo dużo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron