matka swojej matki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

matka swojej matki

Postprzez Asia Pn, 16.01.2006 12:09

Po raz kolejny zobaczylam ten niezwykly film i poraz kolejny zrobił na mnie duże wrazenie!Są tam sceny dla mnie już kultowe, ktore wzbudzaja za kazdym razem zarówno śmiech, jak i wzruszenie.Pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie pana Adama. Otóż Maria Seweryn jest córką Krystyny Jandy. A co do podobieństwa obu tych wspaniałych pań, to moim zadaniem, wbrew pozorom jest ono bardzo duże!Obejrzałam niemal wszystkie filmy i spektakle z udziałem Krystyny Jandy (po kilkanascie razy ) i poznałam charakterystyczną dla Niej mimikę, sposób gry itp. Gdy teraz oglądam przedstawienia, czy filmy z Marią Seweryn, zauważam duże podobieństwo w pewnych gestach, spojrzeniu, sposobie śmiania się itp.Pomimo, że wiele osób nie zauważa tego albo sądzi, że Maria Seweryn jest bardziej pobobna do ojca( Andrzeja Seweryna-również aktora ). Jednak temperamenty sceniczne obu aktorek nieco się różnią, dlatego tak świetnie się uzupełniają w np. filmie " Matka..." czy spektaklu " Opowiadania Zebrane". Warto jeszcze dodać, że Maria Seweryn obrała odmienną drogę artystyczną( bardziej offową) niż Jej mama. Polecam poznawanie twórczości zarówno matki, jak i córki, są to niewątpliwie wspaniałe aktorki.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Asia
 
Posty: 1465
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 14:12

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 22:26

Bardzo dziękujemy Matak i Córka. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron