Monodram

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Monodram

Postprzez micluk Śr, 18.01.2006 18:44

Pani Krsytyno!
Chciałem się poradzić. Jest Pani człowiekiem teatru, o wielkiej dramatycznej pasji. Czytuje więc pewnie p[ani vcałe mrowie dramatów. Chciałem się zapytać o monodram męski (chodzi mi o spektakl napisany dla meżczyzny, nie o publicznośc ;)), któr by Panią zachwycił, uwiódł, poruszył.
Szukam właśnie jakiejś historii mężczyzny, dojrzałego, bądź rozkwitającego, którego życiem targa miłośc, nienawiśc, pustka, pełnia. Może to być tekst komiczny, tragiczny, bądź , a nawet najlepiej tragifarsa albo komediodramat.
BYłbym bardzo wdzięczny, gdyby poleciłaby mi Pani przynajmniej dwa tytuły.

Pozdrawiam i winszuję wielkiej pasji tworzenia, wizjonerstwa artystycznego i inteligentnego, indywidualnego teatru o ambitnej, i właśnie absolutnie nie obcenicznej ani gorszacej narracji, a a wręcz wyrafinowanej i głębokiej. Życzę Pani tego co sobie, czyli głebokiego studiowania ludzkiego wnetrza, humanizmu.
I klasyczne pozdrowienia łączę. Michał.
Avatar użytkownika
micluk
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 14:55
Lokalizacja: Bia

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 22:59

Chciałabym zobaczyc w teatrze monodram o izyńskim, ktorego tekst kiedys czytałam. Ostanio był wystawiony zdaje się w Łodzi. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja