Babula-"małpy"cd

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Babula-"małpy"cd

Postprzez maleo54 Pt, 27.01.2006 17:07

Droga Pani Krystyno/mam nadzieję,że nie jest to zbytnia poufałość,tym bardziej że dopiero zaczynam/Z ogromnym wzruszeniem przeczytałam Pani odpowiedź,myślałam o niej bardzo cichutko,a tu taka radość.Dziękuję.Czytam "małpy" niejako dwutorowo:po pierwsze z książki a po drugie rok 2004 bezpośrednio w internecie,odkąd nabyłam całkiem niedawno tę umiejętność.Pisze Pani,że my Polacy nie kupujemy książek,co nie znaczy,że nie czytamy,bo to nieprawda.Wiem z autopsji jak to wygląda.Książki są diabelnie drogie,więc w gronie znajomych wymieniamy się nowościami i tak jeden egzemplarz książki czyta wśród moich bliskich czasem kilkanaście osób.Wczoraj znajoma pożyczyła mi"Zatrzymać czas"p.Zofii Kucówny i przymierzam się do tej książki z ogromną ciekawością Mam nadzieję na ciekawą lekturę,bowim wydaje mi się,że jest dobrym i ciepłym człowiekiem a tacy ludzie mają dużo dobrego do przekazania drugiemu człowiekowi.Będę czasem odzywać się do Pani,bo od Pani strony zaczynam codzienną wędrówkę po ciągle jeszcze pełnym tajemnic internecie.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za plany Pani i za "Polonię" Babula
maleo54
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 14.01.2006 20:22

Postprzez Krystyna Janda Pn, 30.01.2006 19:11

Ksiązki pani Zofii ja przeczytałam z wielka przyjemnościa. Są napisane z wielką kulturą, ładnym jezykiem, interesujące. Czeka Panią wielka przyjemność.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja