To znowu ja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

To znowu ja

Postprzez Tamara Pn, 30.01.2006 23:18

Pani Krysiu dzięki za odpowiedz.Już od tygodnia jestem z Panią kiedy tylko mam wolne i mogę dorwać się do czytania.Ile ja o Pani sie tam dowiaduję.Teraz dopiero wiem jak aktorzy przygotowują się do spektakli i filmów ,w których grają.Super mi się czyta.A okładka jest z Pani zdjęciem bardzo dobrym.Ładnie jest Pani w krótkich włoskach.Jestem pod wrażeniem Pani przygotowania się do "Małej Steinberg"Niesamowite.Pani przemyślenia jeszcze raz jest mi Pani tak bliska.Bardzo fajnie się czyta .Oczywiście jest i krytyka i super recenzje to tez normalne.Już mi żal ,że za chwilę skończę czytanie .Bardzo się cieszę ,żejest ta książka o Pani ,naprwdę polecam wszystkim.Ile ja się tam dowiedzialam o Pani ,rzeczywiście jest Pani bardzo energoczna i stanowcza .O pracy z reżyserami ,o Pani perfekcji .Naprawdę cieszę się ,że mamy Panią.I bardzo dobrze ,że zna Pani swoją wartość,może dlatego potrafi Pani podejmować takie wyzwania .I w sztuce i w życiu.Bardzo Panią lubię i serdecznie pozdrawiam.Oczywiście ślę dużego przytulaka.
Tamara
 
Posty: 159
Dołączył(a): Cz, 15.09.2005 16:04

Postprzez Krystyna Janda Cz, 02.02.2006 17:28

Moje przytulaki dzieci wyjechały, a ja przytulam w zastepstwie publicznośc. Pozdroweinia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja