Dostęp do dóbr kultury.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dostęp do dóbr kultury.

Postprzez Dedalus Pn, 06.02.2006 14:28

Jestem facetem niedowidzącym.Nie chowam się jednak w kącie,ale staram się żyć na tyle aktywnie na ile pozwalają mi resztki wzroku i możliwości finansowe.Od czasu do czasu chodzę na koncerty muzyczne,do teatru itp.Niestety w wielu instytucjach kultury nie mam możliwości kupić bilet ze zniżką,a cena biletu wstępu jest dla mnie bardzo istotna.Mam do Pani pytanie:dlaczego chcąc wybrać się do teatru Polonia nie mam możliwości zakupu biletu ze zniżką?Zauważyłem,że jest to praktyka organizatorów kultury w Polsce.Nie będę opisywał jak nie chciano mi sprzedać dwóch biletów na koncert w przedsprzedaży do jednego z klubów w W-wie-chciałem iść z osobą/przewodnikiem,aby czuć się bezpieczniej.Rozmowa z managerem klubu była absolutną pomyłką.Jeszcze raz ponawiam pytanie:czy jest szansa,aby facet niedowidzący mógł kupić bilet wstępu do Pani teatru ze zniżką(pytam w imieniu własnym i osób niedowidzących i niewidomych).Gratuluję Pani determinacji w osiągnięciu celu(własnej sceny),nagrody Wdechy i serdecznie pozdrawiam Andrzej.
Dedalus
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 06.02.2006 13:51

Powrót do Korespondencja