Urodziny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodziny

Postprzez Olusia Cz, 16.02.2006 13:47

Droga Pani Krystyno,
od czasy gdy obejrzałam w TV "Męskie-żeńskie" stała się Pani dla mnie bardzo ważna, prawie jak moja Mama. Mama też Panią uwielbia i czasami jak nas coś "najdzie" to mówimy do siebie całymi fragmentami z tego serialu. Jest on po prostu CUDNY!!!
Pani Krystyno, 21 lutego kończę 29 !!!!!! lat. Przyznam się, że wcale się z tego nie cieszę. Jestem wykształcona,znam 4 języki, ukończyłam różne kursy i szkolenia, nie mam faceta i prawa jazdy. Wczoraj byłam Na badaniu TC. Niestety coś jest z moją głową nie w porządku i bardzo się martwię, nie mam broń Boże żadnego guza ale za mało rezerwy płynów w tkance rdzeniowo-mózgowej; przez to mam potworne migreny ze światłowstrętem ,koszmar po prostu.
Mam do Pani taką mało prośbę,czy mogłaby mnie Pani JAKO¦ POCIESZYć w moje urodziny choć małym liścikiem ! PRAWDA JEST TAKA , ŻE CZUJę SIę BEZUŻYTECZNA I STARA.NO I W DODATKU TEN FACET A RACZEJ JEGO BRAK.
Całuję Panią bardzo serdecznie, życzę zdrowia i proszę pozdrowić Marysię "Wiedźmę"
OLUSIA
Olusia
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 12.02.2006 20:39

Postprzez Krystyna Janda So, 18.02.2006 08:10

Kochanie, 29 lat ...to bardzo mało, wszytsko jeszcze mzoę sie zdarzyć...ja składam Pani najserdeczniejsze życzenia urodzinowe i nie będę wyminiać czego Pani życze bo wypadnie konwencjonalnie. Najserdeczniej pozdrawiam i Panią i Mamę i niech Pani siebie kocha i opiekuje sobą i Mamą , i zwyczajnie się sobą zajmuje z troską.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja