Co z tą Polską ?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Co z tą Polską ?

Postprzez zbi.gra.durzynscy Śr, 08.02.2006 09:59

Kochana Pani Krystyno!
Pamiętam (pamiętam rzeczywistość, bo nie znam żadnych ról !) Pani świetne określenie na pewnego polityka, kilka lat temu : że obraża Pani poczucie estetyki ! ¦miałam się wtedy cały dzień, bo też tak to czuję! No, i co ? Kim ten "Pan" został ? Wicemarszałkiem!!! Mam 57 lat, i za późno już, żeby uciekać z tego kraju...Co robić ? Właśnie z mężem zapisaliśmy się do poznańskiej Platformy Obywatelskiej - ale strach pomyśleć co ta "koalicja" może w Polsce nawywijać przez 4 lata....Jak Pani ma dobrze : scena i grane role dają wytchnienie i zapomnienie chociaż na chwilę...
Byliśmy w ub. roku z mężem we Włoszech, wycieczka objazdowa, grób naszego Papieża, Asyż - i inne kościoły w różnych miastach - wszędzie modliłam się "o pomyślność dla Polski" - widocznie TAM nie usłyszano (to było przed wyborami)....
Czekam na Pani następne role np.w Teatrze Telewizji - najlepiej z córką .....
Nie mamy nikogo znajomego w Warszawie, przyjazd do Pani teatru jest więc trochę utrudniony...Może wiosną. Serdecznie pozdrawiam.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda So, 18.02.2006 08:19

Kręcimy się wszyscy w kółko, robimy swoje....do wiosny....Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja