już jutro....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

już jutro....

Postprzez ifa Śr, 22.02.2006 18:20

Pani Krysieńko już jutro nareszcie !!! Jak się cieszę, Boże jak długo zawsze muszę czekać na Panią w Poznaniu... Ale już jutro, już jutro zobaczę... Ech,życie, ech sztuka...
Ja mam ogromną, bardzo ogromną prośbę. Tyle razy juz byłam na Pani sztuce i nigdy nie udało mi się porozmawiać, ani spojrzeć spoza sceny. Chciałabym jutro móc jeśli to możliwe zrobić z Panią sobie pamiątkowe zdjęcie. Będe starała się i robiła wszystko co w mojej mocy żeby po spektaklu gdzieś się do Pani na 2razyminute dobić.
Proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę ,proszę, proszę, proszę, proszę, proszę, proszę...

Ewunia
ifa
 
Posty: 52
Dołączył(a): N, 29.05.2005 14:48

Powrót do Korespondencja