Rozmowy w tłoku jako promocja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rozmowy w tłoku jako promocja

Postprzez kasiael Pt, 24.02.2006 18:32

Witam Pania sedecznie!

Musze przyznac, ze dzieki rewelacyjnie wykonanej parodii Pani przez aktorke K. Kwiatkowska (w sposob zabawny i sympatyczny) zainteresowalam sie Pania jako aktorka i osoba. Bardzo zapragnelam porownac gre Kwiatkowskiej do Pani i obejrzalam nadawany wowczas w TV film "Przesluchanie", ktory mnie mocno poruszyl. Malo tego, juz kupilam bilet na Pani monodramat wystawiany w najblizszym czasie w Teatrze Rozmaitosci w Chorzowie "Ucho, gardlo, noz". Mam nadzieje, ze bedzie on takze poruszajacy. Tak wiec chcialam Pani przekazac, ze w przeciwienstwie do innych komentarzy jakie Pani dostala na temat parodiowania Pani w programie "Szymon Majewski Show" uwazam, ze tamta aktorka swoja przefajna gra wplynela pozytywnie na Pani popularnosc. Byla to w/g mnie jedna z najlepiej i najzabawniej parodiowanych osob w tym programie. Mam pytanie: czy miala juz Pani okazje obejrzec jakis odcinek tego programu z "Pani" udzialem i jak Pani to ocenia? Ja mam wszystkie odcinki nagrane na komputerze, moge je Pani przeslac na plytce.
Pozdrawiam,
Kasia
kasiael
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 12.02.2006 23:12
Lokalizacja: Mys

Powrót do Korespondencja