Kochana...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochana...

Postprzez JK So, 04.03.2006 22:21

...Pani Krysiu!

Kobieta kiedy ma 5 lat przegląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat przegląda się w lustrze i widzi Kopciuszka. Kiedy ma 15 lat przegląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!" Kiedy ma 20 lat przegląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.Kiedy ma 30 lat przegląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste",ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.Kiedy ma 40 lat przegląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste",ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat przegląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. Kiedy ma 70 lat patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...Wyślij ten tekst do pięciu fenomenalnych kobiet, które znasz i świętuj z nimi "Miesiąc Pięknych Kobiet":)
pięknych dni i nie zapomnijcie liliowego Kapelusza!

Czy to nie prawda?Ma Pani liliowy kapelusz?

pozdrawiam serdecznie:)JK
JK
 
Posty: 37
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:46
Lokalizacja: Jelenia G

Postprzez Krystyna Janda So, 11.03.2006 13:05

Mam fioletowy teatr.....Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja