jestem po Ucho i.....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jestem po Ucho i.....

Postprzez asia_r Wt, 28.02.2006 23:36

... i podobalo mi sie
moze rzeczywiscie za duzo tam slowa 'kurcze pióro', w ksiazce takiego przesycenia nie bylo ale jestem w stanie to zrozumiec

czasami przykro mi bylo jak ludzie (znajomi) nie wiedzieli dlaczego nie Helena a Jelena, dlaczego krzyki "nie jestem Serbka", dlaczego AZ TAKIE jeki po otrzymaniu wezwania do sluzby.. nie wiedzieli co to bylo Kosowe pole, czesc pewnie nawet kim byl sam guru Tito..
znam wielu Chorwatow, ktorzy przezyli wojne, przeczytalam kilka ksiazek jak to na studiach bywa..a ze to filologia chorwacka to moze stad to "zboczenie"

moim zdaniem bylo ok..ale chcialabym zobaczyc Pania w sztuce na podstawie D.Ugresic "Kultura klamstwa'.. bez "kurw', '--pi--' a nieco spokojniejszej ale rownie przerazajacej..w koncu jest Pani swietna aktorka:)

mam pytanie czy na koncu spektaklu wsrod tych krzykow slyszalam wolanie chorwackie 'jebem te'?
asia_r
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 28.02.2006 23:21

Postprzez Krystyna Janda So, 11.03.2006 14:38

Nie znam chorwackiego ale to dzwięk prawdziwy z jednego z filmów dokumentalnych ....Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron