NARESZCIEEE:))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

NARESZCIEEE:))

Postprzez kasia* Śr, 05.04.2006 21:45

Nareszcieeee:)) jak sie cieszę sa jakies pieniądze będzie do przodu to sie musi udać wszystko..zresztą nigdy w to nie wątpiłam ..właśnie ciekawe ale kiedy pierwszy raz usłyszałam o Poloni to nawet przez chwile nie pomyślałam ,że to sie może nie udać...a teraz HURAA hura idzie do przodu coraz lepiej!! Bardzo się cieszę...muszę to cudo zobaczyć na własne oczy ..może w maju mi się uda...a wogóle to chciałam powiedzieć ,że po spektaklach w Cieszynie ciągle mam Małą w sobie ,tak ją noszę w sercu..ciągle o niej myślę..bardzo dziękuję za ten Cieszyn raz jeszcze..

Opowiem coś pani...ostatnio znalazłam rzeczy , pamiątki które moja mama przechowuje z mojego dzieciństwa a tam była czterolistna koniczyna...którą znalazłam i dałam mojej mamie jak miałam ok 2 lat( jakieś 25 lat temu)..nic jej sie nie stało nie rozsypała się przez ten czas ani nic....oprawiłam ją i wisi u mnie na ścianie..jakoś mi się lepiej zrobiło tak bezpieczniej..bardzo sie uspokoiłam... dziwne..taka siła sugestii albo coś...ale jakos lepiej mi z nią jak tak wisi:)

P.S Ania z Tarnowa się ucieszyła że Pania pozdrowiłam i pozdrawia raz jeszcze...
Ja wiem że teraz duzo pracy, ale błagam niech Pani na siebie uważa,kochana...¦ciskam mocno, trzymam kciuki.
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Powrót do Korespondencja