Swięta Racja!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Swięta Racja!

Postprzez ziutka Śr, 12.04.2006 18:30

Pani Krystyno, gratuluje dotacji ministerialnej na teatr- mysle, ze min. Ujazdowski wykonal bardzo dobry ruch. Tych pieniedzy na pewno nie zmarnuje Pani...Kto jak kto. Poza tym Pani słowa:
"Budzę się nieszczęśliwa, budzę się codziennie z niejasnym uczuciem że zdarzyło mi się jakieś nieszczęście, że mam problem, że coś mnie dręczy, zastanawiam się co to jest, a kiedy wracam do pełnej przytomności …uświadamiam sobie że to jest to wszystko co usłyszałam w nocnych powtórkach programów informacyjnych……No cóż, chyba zrezygnuję z wiedzy na temat polskiego życia politycznego, bo mi to poważnie przeszkadza żyć. Zwyczajnie jestem, wiedzą nabywaną każdej nocy wykończona, a przecież mam tyle innych problemów".

To święta RACJA!!! Ja tez robie w miare możliwości podobnie, gdy tylko mogę- choć z zawodowego obowiązku słucham b. dużo. Ale teraz na Wielki TYdzień można w ogole wyłaczyć różne TOK FM-y, ZETKI , rzucić w kąt Wyborcze z "Judaszami", naprawdę poczujemy się zdrowsi....
Sciskam serdecznie
Avatar użytkownika
ziutka
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt, 03.06.2005 19:30
Lokalizacja: z daleka

Powrót do Korespondencja