Do Pana Darka- Link do Polskiego Sztucznego Serca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Pana Darka- Link do Polskiego Sztucznego Serca

Postprzez iwonka Śr, 19.04.2006 08:39

Prawie za każdym razem wchodząc na tę stronę, klikam również na Pajacyka i Polskie Serce. oba linki są na tej stronie. dzis z linku Polskiego Sztucznego Serca otwiera się strona firmy Clan. Nie wiem czy to jakaś pomyłka, czy zamierzone ich działanie.
pozdrawiam.
iwonka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 16:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 22.04.2006 06:43

Już dzwonię do pana Darka, jednak jest róznica między Pajacykiem a stroną serca, klikając w brzuszek Pajacyka konkretni i wymeirnie pomagamy dzieciom a strona serca powinna być stroną informacyjną . Zaraz wszystko wyjaśnię i sobie samej także.
Weszłam przed chwilą jak co dzień zreszta i ja także, na stronę Pajacyka czyli stronę Głodu i zasiliłam kupno obiadów dla dzieci, Pajacyk jest na stronie głównej , a nie ma tam strony polskiego sztucznego serca, serce na stronei głownej w lewym rogu jest serduszkiem narysowanym przez mojego syna i jest tylko i wylącznie znakiem tej strony, jest poza tym nieaktywne, klikając w nie nie wychodzi się nigdzie , nie wychodzi się z tej strony. W linkach na tej stronei jest i Pajacyk i Polskie sztuczne serce i kilka innych fundacji z którymi jestem związana , między innymi fundacja pani Ewy Błaszczyk i można z tych linków wejść na te strony.Klikajac link poskiego sztucznego serca wchodzi się na ich stronę i nigdzie indziej bo włąsnie to sprawdziłam. Pozdrawaim.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja