Czy warto ryzykować los Polonii tolerując wybryki na Forum?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Czy warto ryzykować los Polonii tolerując wybryki na Forum?

Postprzez nicholas.crestone N, 30.04.2006 15:59

Nie bardzo rozumiem, dlaczego ryzykuje Pani przyszłość Polonii tolerując na swoim Forum jawne nawoływania do popelnienia przestępstwa. Nie chce chyba Pani, by Pani witryna internetowa stała się znana jako miejsce, gdzie zamieszczane są pisane językiem nienawiści wezwania do dokonywania zabójstw politycznych? Czy sądzi Pani, że tego rodzaju opinia o Pani witrynie stwarza wokół Pani właściwą atmosferę i ułatwia Pani zdobycie kolejnych dotacji na finansowanie Polonii?

Jest Pani bardzo ciężko pracująca osobą i zasługuje Pani na sukces. Dlaczego ryzykować lata pracy nad Polonią tolerując wybryki nieudaczników i frustratów?

Poddaję to Pani pod rozwage i pozdrawiam serdecznie,
Nicholas Crestone

Oto najnowsza próbka:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Aro Korol
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2249
Skąd: NEW YORK
Zobacz profil autora Wysłany: Sob, 29.04.2006 22:34

.... dlaczego tego dupka Rydzyka jeszcze nikt nie zastrzelil ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------
sonja
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 4919
Skąd: ze wsi......:)
Zobacz profil autora Wysłany: Sob, 29.04.2006 23:12

..........bo szkoda srutu i zmarnowanego zycia tego co strzela...ech Aro....:)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Aro Korol
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2249
Skąd: NEW YORK
Zobacz profil autora Wysłany: Sob, 29.04.2006 23:29

no tak... i bylo : poszedl na 25 lat za zabicie swini
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
nicholas.crestone
 
Posty: 84
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 15:56
Lokalizacja: USA

Postprzez Krystyna Janda Wt, 02.05.2006 05:19

Dawno tu nie wchodziłam ...no cóż tu nie ma cenzury, to jest wolna trybuna, a ja nie nadaje się do cenzurowania czegokolwiek po moim życiu z cenzura , prosze nei zapominać że zaczełam prace w zawodzie w 1970 od poczatków szkoly teatralnej miałam pełna śwaidomośc że istnieje cenzura i nie am wolności wypowiedzi. Nie mniej nie podobaja mi sie te wypowiedzi....ale gdyby od tych wybryków jak Pan to nazwał mial zalezec los POLONII a nie do tego co sie dziej w tym tearze to byłoby naprawde żałośnie. Ach i jeszcze jedno czy Pan mi grozi czy tylko zwraca uwagę?
A do was Drodzy Forumowicze.....wyrzucam stąd teksty będące pochwała narkotyków, jak dotąd tylko takie....rozumiem że to co się zdarzyło było głupim zartem, nie myslicie serio o zabiciu kogokolwoeik za cokolwiek. To dziecięce żarty.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja