budowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

budowa

Postprzez robert danilewicz So, 20.05.2006 18:24

witam serdecznie. przez 13 lat prowadzilem sklepy i to bylo pieklo. pracując sam na siebie za swoje zarobione pieniądze otoczony hienami i oszustami dawno stracilem dziecięcą naiwność. to jest cena pani decyzji i nigdy nic już tego nie zmieni. ja od 2 lat zmieniam swoje życie. dobrze prosperujące sklepy , największy w mieście pub sprzedalem , rozwiodlem się i zajelem ty co kocham. budujem domy. już 4!!!! sam sam sam nie odpowiadam za nikogo, nie tlumaczę się przed nikim. mam moją nową panią, po 2 latach wywalczylem córeczkę. mam 2. pisalem pani o tym kiedyś. bylem u pani 2 maja na sztuce i widzialem ogrom pracy przed panią. jezeli mogę pani pomóc to chętnie to zrobię. jestem w stanie za darmo poświęcić swój czas jako pomoc budowlana. proszę zapewnić mi w koncie nocleg a ja sam się wyżywię i chętnie pomogę w czym tylko się przydam. pozdrawiam.
mały wdzięczny robert
robert danilewicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 29.01.2006 22:10

Postprzez Krystyna Janda N, 21.05.2006 06:00

Dziękuję serdecznie. Na arzie zostawmy to kierownikowi budowy i wynajętym ekipom. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja