odpowiadam p.Oli Pesos

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

odpowiadam p.Oli Pesos

Postprzez zbi.gra.durzynscy So, 27.05.2006 11:29

Kochana ! A ma Pani maturę!? Albo chociaż skończone gimnazjum? Czy z pisownią, którą próbuje Pani ze mnie kpić - zdałaby Pani jakikolwiek egzamin w POLSKIEJ SZKOLE ?! Jest Pani Polką, i język ojczysty trzeba znać! Czy czytała Pani jakąkolwiek książkę (powieść) napisaną tak, jak to Pani zrobiła to do mnie? Sądzi Pani, że zła ortografia pomaga zrozumieć treść? A prawidłowa pisownia - nie? Dzieci drogie, a piszcie sobie jak chcecie!!Ale myślę, że napisane z takimi błędami CV dla pracodawcy - od razu was wyeliminuje z kolejki po pracę. Zdawałam maturę w 1966 r. , w dobrym poznańskim liceum: brak trzech prawidłowo postawionych przecinków obniżał ocenę. A 3 błędy ortograficzne - to mogła być ocena niedostateczna. Rozumiem, że kryteria znajomości ojczystego języka 40 lat później bardzo się zmieniły.... To jest forum Pani Jandy, nie podejmuję się dalszej dyskusji, bo nie ona sensu. Piszcie sobie z błędami, ciekawe jak w pracy się to Wam sprawdzi (no, chyba, że wszyscy zostaną kelnerami).Pozdrawiam.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Powrót do Korespondencja