Prośba

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba

Postprzez thomas2006 Śr, 21.06.2006 00:13

Droga pani Krystyno! To, co robi Pani na scenie i poza sceną jest godne podziwu. Podejście do ludzi (także w Internecie) świadczy o Pani jako nie tylko wielkiej aktorce, ale wielkim człowieku. To nie był wstęp do mojej prośby, ale szczere wyznanie młodego człowieka, który siusiał w pieluszki, kiedy Pani była już gwiazdą... Pozwoli Pani, że przejdę do sedna. Jestem młodym dziennikarzem i strasznie chciałbym przeprowadzić z Panią wywiad. Niestety jestem z poza "aglomeracji" i nie wiem jak mógłbym się z Panią skontaktować. Aha - nie jestem z żadnego tabloidu typu fuct, czy superex... Jestem niezależnym dziennikarzem - publikuję swoje teksty w Internecie i prasie. Bardzo Panią cenię i dlatego chciałbym porozmawiać (obojętnie: tel., mail, gadu-gadu...) :) Pozdrawiam i życzę dużo siły na scenie!
thomas2006
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 21.06.2006 00:05
Lokalizacja: G

Postprzez Krystyna Janda So, 24.06.2006 06:34

Na stronei teatru polonia www.teatrpolonia .pl jest kontakt do pani Marty Bartkowskiej ....proszę do Niej napisać. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja