Z TYTUŁU WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ...!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Z TYTUŁU WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ...!

Postprzez Mylene Pt, 18.08.2006 08:30

Witam Pani Krystyno!
Poraz pierwszy ośmielam się do Pani napisać, chociaż od wielu lat jestem wiernym obserwatorem i FANEM całej Pani twórczości. Od jakiegoś czasu piszę swój blog ( powstał w bardzo trudnym momencie mojego życia) ...piszę w swoich WYPOCINACH o różnych sprawach, głównie dotyczących mnie samej,ale kilkakrotnie w tym miejscu pisałam o Pani,a dokładniej o wrażeniach,przemyśleniach,reakcjach na Pani twórczość. Pewnego dnia, po Pani notce w DZIENNIKU na temat problemów związanych z rozbudową Teatru pozwoliłam sobie na TAKĄ "NOTKę" na swoim blogu...otrzymałam po niej wiele maili...i dobrze,że te maile były zdecydowanie w większości POPARCIEM moich WYWODÓW, bo po przeczytaniu Pani NOTKI pomyślałam sobie,że LUDZIE DO KOńCA ZWARIOWALI, ALBO STAJĄ SIę GORSI Z DNIA NA DZIEń...po częsci to prawda,ale ulżyło mi troszkę, kiedy czytałam te POZYTYWNE maile. Od jakiegoś czasu ma Pani dużo kłopotów, dużo spraw Panią absorbuje, chwilami nawet przytłacza - I TU JESTE¦MY DO SIEBIE BARDZO PODOBNE...życzę Pani szybkiego rozwiązania problemów ... z wyrazami NAJWYŻSZEGO UZNANIA... Mylene...Pozwolę sobie przekazać w PANI DŁONIE treść notki z mojego blogu dot. problemów z rozbudową Teatru....

24 lipca 2006
LUDZIE !!!!! JAK MOŻECIE ?!?!?!?!

Przed chwilą czytając dziennik Krysi Jandy doznałam SZOKU ,któremu towarzyszył WYTRZESZCZ GAŁEK OCZNYCH...to po prostu NIEBYWAŁE... NIEDORZECZNE...NIEZROZUMIAŁE...BEZNADZIEJNE !!!!

Przeczytajcie sami :



ROZBUDOWA TEATRU POLONIA WSTRZYMANA ZE WZGLęDU NA PROTEST WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ „PIęKNA 28/34” Trwająca od ponad roku adaptacja byłego kina „Polonia” na Teatr Polonia została wstrzymana przez protest Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej „Piękna 28/34”. Z informacji, które do nas dotarły głównym argumentem jest utrata miejsc parkingowych.



Zastanawiam się - JAK MOŻNA ?!?!!? Jak można WYNOSIć możliwość swobodnego parkowania ponad SZTUKę...TEATR...DUCHOWO¦ć...JAK MOŻNA ?!?!?!

Mam nadzieję,że "WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA" OPAMIęTA SIę...albo znajdzie się jakiś przepis,dzięki któremu budowa,rozbudowa Teatru Pani Jandy będzie możliwa... LUDZIE !!! ZASTANÓWCIE SIę !!!!!Ograniczone miejsca parkingowe to nie KONIEC ¦WIATA...to żadna tragedia...żadna wielka strata,co najwyżej SPALICIE kilka kalorii w drodze do Waszych "CZTEROKOŁOWCÓW" - BEZ PRZESADY PROSZę !!!!!...niestety to prawda i żałosny fakt,że właściciele pojazdów najchętniej parkowaliby swoje ¦MIGAJĄCE RELIKWIE i "DZIEŁA SZTUKI"...na własnym balkonie,tarasie...a już w ostateczności dokładnie przed samym wejściem do budynku mieszkalnego ...NA TAK ZWANYM "OKU"...haha...PORAŻKA !!!!A najgorsze w tym wszystkim jest to,że gdyby chodziło o budowe MILIONOWEGO SUPERMARKETU...wszystko byłoby OK...w końcu co to za wygoda i SZCZę¦CIE mieć POD RęKĄ SUPERMARKET...ale TEATR...co IM PO TEATRZE,W KTÓRYM DLA WIELU JEST...NUDNO...CIEMNO...,A W DODATKU TRZEBA PŁACIć ZA WSTęP...MAŁO PROMOCJI...GRATISÓW...I NA DOMIAR ZŁEGO NIE WYPADA W NIM OTWIERAć PUSZEK Z COLĄ CZY PIWEM,ZAJADAć SIę POPCORNEM...PRZYJ¦ć W PODARTYM,WYSŁUŻONYM KRESZOWYM DRESIE SŁOWEM -TO CAŁKOWICIE ZBęDNY OBIEKT,KTÓRY SWOJĄ OBECNO¦CIĄ ¦MIE UTRUDNIAć PARKOWANIE...NIE!!!NO NAPRAWDE TAK SIę NIE GODZI...!!!!...Mam nadzieję,że znajdzie się Ktoś mądry lub coś mądrego co powstrzyma tę "PIęKNĄ",UDUCHOWIONĄ WSPÓLNOTę MIESZKANIOWĄ ZWIĄZANĄ Z... "PIęKNĄ" 28/34... !!!!!!!!!!!!!!!!!PIęKNIE - NAPRAWDE "PIęKNIE" PAńSTWO WYBRALI¦CIE...BARDZO "TRAFNY" WYBÓR...MIEJSCE PARKINGOWE WAŻNIEJSZE OD MIEJSCA NA TEATR...ALE WSTYD I KOMPROMITACJA !!!!

WY,KTÓRZY CHCECIE DAWAć LUDZIOM CO¦ PIęKNEGO,WAŻNEGO,WARTO¦CIOWEGO,GŁęBIOKIEGO,CO¦ CZEGO NIE MOŻNA ZMIERZYć I ZWAŻYć - BACZCIE NA MIEJSCA PARKINGOWE...BO NIGDY NIE WIADOMO CZY NAGLE WASZE STARANIA,PLANY,PRACA NIE PÓJDĄ NA MARNE Z POWODU OGRANICZONYCH MIEJSC PARKINGOWYCH...DZIęKI KTÓRYM WŁA¦CICIELE POJAZDÓW MOGĄ "SPAć SPOKOJNIE"...ALBO NIE SPAć DOWOLI OBSERWUJĄC SWOJE "SPRZęCIKI"... ALE WSTYD !!!!!

SERDECZNIE WSPÓŁCZUJę PANI KRYSTYNIE ...DODAM,ŻE W TAKIEJ SYTUACJI MOŻNA ZE ZŁO¦CI I BEZSILNO¦CI UGRY¬ć SIę WE WŁASNY,OSOBISTY "TYŁ" .... ZAKŁADAJĄC ,ŻE SIę JEST W POSIADANIU SUPER ZDROWEGO KRęGOSŁUPA...BO INACZEJ BYŁOBY TO RACZEJ NIEWYKONALNE Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH I ZWIęKSZONEGO RYZYKA TRWAŁEGO USZKODZENIA "SŁUPA Z KRęGAMI"...


Chcę jeszcze dodać na zakończenie,że niektóre maile dot. w.w. wpisu były naprawde BARDZO KONKRETNE...haha... Serdecznie Pozdrawiam Kobietę dzięki Której dostrzegłam GŁęBIę, PIęKNO I WARTO¦ć TEATRU, SZTUKI, FILMU... DZIęKUJę PANI ...Mylene
Mylene
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 17.08.2006 11:58

Postprzez Krystyna Janda So, 19.08.2006 01:44

Bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam i Panią i wszytskich którzy zareagowali na ten bardzo emocjonalny Pani głos. Dziekuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja