Samotność we dwoje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Samotność we dwoje

Postprzez EWADz Pt, 01.09.2006 20:36

Kochana Pani Krystyno, Najlepszo aktorko w Polsce !

Temat wydaje się smuty i trochę "przestarzały", ale wiem że takie tematy nie są Pani obce. Lubię w Pani tę szczyptę "straodawności" nie umniejszjąc "nowoczesnośći" i dletgo m.in. piszę ten list. Czytam właśnie Pani książkę "www.małpa2.pl" i z radością stwierdzam, iż jest ona "miodem na moje serce". W tych trudnych czasach jakże miło poczytać o życiu codziennym, o świecie, który Pani przedstawia, o ludziach dla których piękno sytuacji jest czymś więcej niż tylko "mieć, posiadać". Proszę o więcej takich książek !
Chciałabym Pani napisać piękny stylistycznie list ale "wyjzie jak wyjdzie." . I cóż trudno. Piszę z serca. Nie chciałabym Pani zanudzać dręczącymi mnie problemami bo i tak pewnie ma ich Pani dosyć. Ale pytam jako "znawyczynię" (wg mnie najlepszą) tematów damsko-męskich co zrobić aby faceta zainteresować lub przynajmiej zachęcić sztuką, wrażliwością, teatrem, poezją. Kocham mojego męża bardzo, jest to człowiek o wielkim sercu ale środowisko w jakim przebywa z racji pracy a także wyniesione z dzieciństwa upodobania nie pozwalają mu chyba w pełni rozwniąć tego co w nim naprawdę "siedzi". A może mi się tak wydaje. Pani Krystyno kochana chciałabym jeszcze wiele Pani napisać ale zdaję sobie sprawę, iż nie jestem jedyna a z pewnością nie chciałabym Pani zanudzać.
Życzę wiele szczęścia, miłości i jeszcze raz miłości (gdyż to ona jest tak naprawdę "motorem życia" o czym pewnie Pani wie) oraz wspaniałych "kreacji aktorskich" i "reżyserkich" . I oby się nam Pani nie nie zmieniała ani ciut ciut. Niech Pani pisze, gra, śpiewa, reżyseruje jak najwięcej gdyż tego nam właśnie potrzeba. Acha i więcej na "wybrzeżu" (Gdynia) Pani Krystyno jak można.
Fanka, wielbicielka Pani twórczości Ewa Dziecielska z Redy (koło Gdyni).
P.S. Uwielbiam w Pani tę "obserwację ludzi" czy "zachowań międzyludzkich" też się na tym "łapię". Pozdrawiam także Pani wspaniałą rodzinę (synów, córkę , męża, ciocię, mamę i cały zwierzyniec). Miłych snów i "radości codziennych".
EWADz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 01.09.2006 18:57
Lokalizacja: Reda

Postprzez Krystyna Janda So, 09.09.2006 03:49

Bardzo Pani dziekuję i wzajemnie życze wszystkiego, wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron