"Cała Polska miga"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Cała Polska miga"

Postprzez kpzz Pt, 08.09.2006 21:35

Dzień dobry.

Nazywam się Krzysiek Ostanówko i reprezentuję Łódzki lokal "Dwie Dłonie".
Lokal ten jest bardzo wyjątkowym miejscem, został założony przez niesłyszące małżeństwo Annę i Radka Olaków. Jest to pierwszy lokal w Polsce gdzie osoby niesłyszące mogą porozumieć się z obsługą w ich języku (migowym).
Dwie Dłonie są lokalem integracyjnym, zależy nam bardzo na tym aby osoby słyszące przychodziły i podczas miłej zabawy nauczyły się coś zamigać.
Ja jestem żywym przykładem na to, że trzeba tylko chcieć i można się nauczyć. Jak pojawiłem się w DD pierwszy raz nie umiałem zamigać nawet "a". Teraz jestem w stanie porozmawiać chyba z każdym niesłyszącym.
Jestem organizatorem akcji "Cała Polska miga", której zadaniem jest propagowanie języka migowego. Bardzo mi zależy aby osoby niesłyszące wchodząc do jakiegokolwiek lokalu, sklepu, restauracji itp. czuły się swobodnie, aby ktoś zamigał "dzień dobry", "smacznego" itp.
Ta akcja polega na namawianiu znanych postaci aby coś zamigały, co ma sprowokować zwykłego śmiertelnika do nauki migania.
Bardzo byłbym wdzięczny jeśli zgodziłaby się Pani wziąć w tym udział. Moglibyśmy zaprosić Panią do naszego lokalu lub ja mógłbym przyjechać w wyznaczone przez Panią miejsce i zrobiłbym kilka zdjęć.


Z wyrazami szacunku.
Krzysztof Ostanówko
kpzz@dwiedlonie.pl
www.dwiedlonie.pl
888 11 40 11
kpzz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 08.09.2006 21:29

Postprzez Krystyna Janda So, 09.09.2006 04:01

Życze powodzenia. W takich sprawach prosze się zwracać do pani Marty Bartkowskiej, kontakt na stronie teatru POLONIA>
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron