odp, dziennik, kumak...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

odp, dziennik, kumak...

Postprzez Magnolia So, 09.09.2006 20:28

Dobry wieczór Pani Krysiu!

Tak, tak - trzymam się mocno... pozytywnych myśli, wobec czego chandrowe dni przepadły... byle raz na zawsze. Czyli pozostaje jedno - wszystko GREJT! Wszystko czyli jedno, bo w zasadzie TO jedno, zwane pracą, wypełnia prawie całe moje życie, za moją zgodą, wolą i radością.

O urlopie własnym dawno zapomniałam /1 poł. lipca..... kiedy to było.../, dlatego tym chętniej przeczytałam Pani toskańskie zapiski. Jak zwykle fascynujące, tak że "połknęłam" je na jednym wdechu. Boskie. ¦wiat w Pani oczach.... Dziękuję.

Fantastycznie mi było przypomnieć sobie WRóżBY KUMAKA, ale jednak nie ma jak na dużym ekranie... Nie będę się tu, w tym miejscu, na jego temat rozwodzić, bo zapewne miało to już kiedyś miejsce. Nic, ponad to, że film jest wyjątkowo piękny. Dziękuję za Aleksandrę.

Serdecznie Panią pozdrawiam, do miłego... i niech "du ju rimember..." pomaga w walce z codziennymi zawiłościami, ale póki co - ci.... bo jeszcze ten czas, czas wakacji...
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Krystyna Janda Pn, 11.09.2006 13:35

Pozdrowienia Magnolio.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja