chwila szczęścia...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

chwila szczęścia...

Postprzez Alinka Pt, 15.09.2006 17:51

Najdroższa Pani Krysiu,
Mój pokój wypełnia właśnie Pani ‘Wariatka’, która jak zawsze chwyta za serce a ja skromnie wspominam ile radości dało mi to krótkie spotkanie z Panią w księgarni Notabene w Gdyni... odkąd pamiętam oglądałam z mamą filmy, w których każdorazowo prezentowała Pani swój niesamowity talent, potem pojawiły się książki i Pani strona internetowa... dziękuję za każdy kawałek Pani życia, jakim się Pani z nami dzieli...
Jak powiedział miły Pan, który był z Panią w Gdyni ‘ Jak Pani to robi, ze wszyscy wokół tak szczerze się uśmiechają?’ Podziwiam Pani siłę, pogodę ducha i niesamowitą energię – wbrew wszystkiemu!! W chwili zwątpienia proszę pamiętać jak ważna jest Pani dla nas wszystkich:) Mam nadzieję, że krótki urlop i nadmorskie powietrze dodało sił na skok z wysokości... Pozdrawiam i nieustannego uśmiechu życzę...
Alinka
Alinka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pt, 15.09.2006 17:28
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez Krystyna Janda N, 17.09.2006 21:42

Dziękuję najnajserdeczniej. Usmiecham się osatnio rzeczywiście częsciej. I dla Pani uśmiechu niegasnącego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja