Czyzby wypalenie?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Czyzby wypalenie?

Postprzez Smogusia Wt, 03.10.2006 07:08

Pani Krystyno!
Nie chcialabym Pani martwic, bo przeciez biega Pani na wszystkich frontach od rana do poznej nocy, ale czytajac Pani dzienniki i porownujac te pierwsze i drugie z obecnymi -mysle,ze zabraklo juz pani tematow, bo te kilka slow codziennie i brak jakichkolwiek odnosnikow do otaczajacego Pani swiata i rzeczywistosci, czy chociazby wspominek o rodzinie sa najlepszym dowodem na znudzenie czy tez wypalenie wewnetrzne, a dla nas czytelnikow, na dodatek oddalonych tysiacami mil, to po prostu nudne, wiec niechze Pani napisze cos dluzszego i skomentuje dzsiejsza polska rzeczywistosc, tak jak Pani robila to wczesniej. Nic nie bylo tez o wielkich odchodzacych z tego swiata. Czyzby nie byli warci Pani wspomnien? Widzi Pani ile od Pani wymagamy? Bo lubimy Pania, doceniamy, ale widzimy, ze juz ma Pani chyba dosyc. Czy mam racje?
Pozdrawiam i sle cieple - wiosenne wiatry z Australii
Smogusia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 28.09.2006 10:31
Lokalizacja: Australia

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.10.2006 03:22

Buduję teatr, gram prawie co dziennie , mam po dwie próby dziennie , prowadze teatr, czytam nowe teksty, spotykam sie z reżyserami, aktorami , scenografami, architektami, urzędnikami, mam dom, dzieici , męża , zwirzęta, wnuki i klimakterium , a na to co się dzieje dookoła nie ma słów. Komentarzy jest dosyć, proszę sobie poczytać w intenrnecie . A mój dziennik jest propwadzony na moich warunkach i zaleznei od tego ile mam czasu do dyspozycji , a nei na Państwa. jest 4:18 w nocy, nie śpię od dwóch godzin . Tutaj jestem przypadkiem bo znudziło mnie to co muszę przygotować na konferencję popołudniową . Tekstu Becketta nie mam siły się uczyć na pamięć. A jesli Państwu się nudzi proszę wracać do Polski i działać. Komentarze czytane w aiustralii i pozycja obserwatora z Austarlii musi być nudna noa poza tym nie dotyczy sprawa bezpośrednio.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja