dalej o młodzieży - w odpowiedzi do Pani Nali

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dalej o młodzieży - w odpowiedzi do Pani Nali

Postprzez a,kuku! Pt, 03.11.2006 01:51

Uważam, że ten przesyt złymi informacjami dotyczącymi młodzieży trochę krzywi obraz rzeczywisty, bo jakkolwiek zdarzają się, i to dość często, wypadki skandaliczne, to jednak nie popadajmy w paranoję z tego powodu!
Przytaczanie jedynie złych przykładów trochę nas-młodzież frustruje! Bo jak my mamy się czuć, jeśli na każdym kroku, nam się przypomina, że jesteśmy młodymi bezmózgimi menelami z blokowisk?! rzeczywiście poprzez siłę sugestii możemy się nimi stać.

Przez cały czas spotykałam się i spotykam się nadal z niezwykłymi ludźmi! Wrażliwymi! Otwartymi na innych, ochoczo podejmuącymi dyskusję na każdy trudny temat, ludźmi pełnych pasji i marzeń!
Czy komukolwiek przyjdzie do głowy, że są jeszcze chłopcy, pragnący uosabiać ideał młodych bohaterów powstania warszawskiego?!?! Nie! Bo o tym się nie mówi... a ja dzięki Bogu na takich ludzi się natknęłam. Mądrych, wartościowych, ciekawych człowieka, świata, sztuki.
I jakkolwiek ludziom niezaangażowanym może to wydawać się śmieszne i chwilowe (tzw. młodzieńcze i czcze ideały, które i tak przeminą), ale dla nas to jest ważne, ważne, ważne i ważne! I to wcale nie jest głupia egzaltacja, ale młodość!!!

Każdy młody człowiek ma w sobie ogromny potencjał, ale trzeba się nim zająć, a nie olać i zostawić samemu sobie, tak jak to się robi...

A dorośli zajmują się nami tylko wtedy, gdy stanie się ogromna tragedia... jak ostatnio. Gdyby nie śmierć tej dziewczyny, nikt by nawet nie zauważył problemu!


Pozdrawiam, Magda.
Avatar użytkownika
a,kuku!
 
Posty: 91
Dołączył(a): So, 03.12.2005 21:30
Lokalizacja: ze wsi pt. Lublin

Postprzez Krystyna Janda So, 04.11.2006 05:56

I aj pozdrawiam i uważam że generalizuje się niepotrzebnie i krzywdząco innych.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron